امیران پیشرو در
  • امور ثبت شرکتها
  • تغییرات شرکت ها
  • امور مالکیت معنوی
  • رتبه بندی پیمانکاری
  • امور مالیاتی
  • کارت بازرگانی
  • برند و لوگو
  • طراحی سایت


سوالات متداول

برخی از موضوعات فعالیت شرکتها قبل از انجام پذیرش ثبتی نیاز به اخذ مجوز از مرجع ذیصلاح خود دارند. موضوعاتی از قبیل تصدی به امور حمل و نقل جاده ای کالا یا مسافر، تاسیس انجمن های علمی و تشکل های دانشجویان ، تصدی به امور فرهنگی و بسیاری موضوعات دیگر که مطابق بخشنامه ۱۹۵۱۳/۹۲ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مورخ ۰۸/۰۲/۱۳۹۲ و جدول ارائه شده توسط سازمان، این موضوعات را حصر و مشخص کرده اند. جهت اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره به سایت امیران ثبت مراجعه و از طریق مشاوره آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۹۲۶۳۰۴۰۰ سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

شرکت با مسئولیت محدود متشکل از حداقل ۲ شخص میباشد با سرمایه حداقل یک ملیون ریال که نیاز به واریز نقدی و تودیع ندارد. اما شرکت سهامی خاص حداقل ۳ شخص و حداقل ۲ بازرس اجباری با سرمایه ای بالغ بر حداقل یک میلیون ریال که واریز ۳۵ درصد این سرمایه در بدو تاسیس الزامی است. مدت تصدی مدیران در شرکت های سهامی خاص نمیتواند بیشتر از ۲ سال باشد اما مسئولیت محدود میتواند نامحدود باشد. و تفاوت های جزئی دیگر. جهت کسب اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره به سایت امیران ثبت مراجعه و از طریق مشاوره آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۹۲۶۳۰۴۰۰ سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

ثبت علامت تجاری به صاحب علامت این امکان را می‌دهد که از طریق حصول اطمینان از حقوق انحصاری خود برای شناساندن و خدمات خود آزادانه و با خاطر آسوده مبادرت به فعالیت تجاری کند ، راه را بر هر گونه سوءاستفاه افراد سودجو ببندد و طرح، ایده و محصول انحصاری خود را با خیال راحت تبلیغ کند و از مشابهت آن با و خدمات مشابه جلوگیری کند.

همچنین با کسب شهرت و وجهه برای علامت خود می‌تواند اجازه استفاده از آن را به صورت نمایندگی یا حق امتیاز مستقیم به افراد ثالث واگذار نماید که منبع مستقیم درآمد به حساب می‌آید. در کل به یاد آوردن یک برند برای مشتری و اشخاص ثالث بسیار ساده‌تر و مانده‌گارتر است و جنبه‌ی تبلیغاتی چنین اثری بسیار موثرتر و چشم‌نوازتر است. نقض حقوق مندرج در قانون و استفاده غیر‌قانونی از برند ثبت شده به نام شخص دیگر به راحتی از مراجع حقوقی و کیفری قابل پیگیری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره به سایت امیران ثبت مراجعه و از طریق مشاوره آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۹۲۶۳۰۴۰۰ سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

هرآگهی که از طرف اداره ثبت شرکتها و یا مرکز مالکیت معنوی صادر میشود در حکم سند رسمی است و نیاز به اطلاع رسانی در روزنامه رسمی کشور دارد. مهلت ثبت آگهی های ثبت شرکتها در روزنامه رسمی یک ماه است و پس از انقضای این مدت نیاز به پذیرش اگهی اصلاحی و اخذ کد مکانیزه مجدد است. درج در روزنامه رسمی الکترونیکی انجام میشود.جهت کسب اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره به سایت امیران ثبت مراجعه و از طریق مشاوره آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۹۲۶۳۰۴۰۰ سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

ارائه یک آدرس پستی به ثبت شرکتها در هنگام تاسیس الزامی است اما هیچگونه بازرسی از طرف این ارگان بابت وجود یا عدم وجود چنین مکانی و یا چگونگی سند آن (اداری یا مسکونی) وجود ندارد. اما این نظارت از طرف سازمان امور مالیاتی و دارایی، اداره بیمه و هرگونه نهادی که صادر کننده مجوز ثبت شرکتی بوده، وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره به سایت امیران ثبت مراجعه و از طریق مشاوره آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۹۲۶۳۰۴۰۰ سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

بله ، یک شرکت ثبت شده ، قابلیت گسترده تر کردن تمام موضوعات فعالیتی خود را به دلخواه دارد. البته بایستی به دو نکته توجه شود.

۱٫ موضوع فعالیت در باب اساسنامه حتما بایستی عنوان شود.

۲٫ بایستی حتما به مجوز داشتن فعالیت موردنظر توجه شود.

اگر موضوع در اساسنامه نباشد، میتوان یک تغییرات صورتجلسه موضوع اضافه کرد.